KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14029496
nr 1402 9496
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tusch, Signerad, yttermått inklusive ram: 55x40 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:32:35
7/6 16:53:21
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg